چاپ استند بنر

استند ایکس بنر چیست؟

استند x (استند ایکس یا استند ایکس بنر)

استند ایکس یا استند  xبنر، سازه ای بسیار سبک برای نمایش هر نوع طرح گرافیکی است. این نوع سازه نمایشگاهی از متداول‌ترین سازه های نمایشگاهی است. سبک بودن، نصب آسان، قابل حمل بودن و راحتی در تعویض آن از جمله مزایای آن است.

از استند ایکس بنر در کنفراس، همایش، رویداد، فروشگاه، رستوارن،لابی و نمایشگاه‌ها بکار گرفته می‌شود که پرکاربردترین نوع چاپ استند ایکس بنر بصورت پلات و لمینت است و با پوشش های مات و براق چاپ و اجرا می‌شوند. استندها در سایزهای مختلفی وجود دارند و قابل تنظیم اندازه نیز هستند.

نصب آسان استند ایکس بنر

استندها با جنس های (متریال) مختلفی ساخته می‌شود که آلومنیوم و پلاستیک از جمله آنهاست. انواع استند متنوعی وجود دارد. نوع استند قابل تغییر اندازه(سایز) از جنس آلومینیوم سبک و یا پلاستیک فشرده بوده که و هم واردتی و هم تولید داخلی و ملی آن در بازار موجود است و به راحتی قابل تغییر اندازه را دارند. استند رومیزی نیز از جنس پلاستیک فشرده بوده و بخاطر سایز کوچک و هزینه کمتر در اداره‌ها و موسسات و… کاربرد دارد و همچنین هزینه آن کم است.

قیمت استند ایکس بنرها متفاوت بوده و جنس و اندازه آن‌ها در قیمت استند تاثیرگذار است.

مرکز چاپ دیجیتال آرادین سعی نموده است تا با انتشار راهنمای چاپ و توضیح سازه نمایشگاهی و محصولات چاپی، مشتریان را در انتخاب بهتر خدمات چاپی مورد نظر خود راهنمایی کند.


چاپ دیجتال - چاپ افست - سازه نمایشگاهی استند ,ایکس ,قابل ,اندازه ,بوده ,پلاستیک ,استند ایکس ,سازه نمایشگاهی ,فشرده بوده ,قیمت استند ,تغییر اندازه ,قابل تغییر اندازه منبع

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سی ان سی آموز بالشتک پشت گردنی ماشین طرح گربه سه بعدی کانکس,خرید کانکس , فروش کانکش | قیمت کانکس آپشن خودرو | استریو آرام همه چیز در مورد صنعت تورداخلی باشگاه کوهنوردی فراز نیشابور مشاور املاک حیدرنژاد سلامت معلم رسول چراغی صربالمثلبرایمجلسطولانی درموردزندگیعلامهحلیتحقیقکنیدهدیههاپایهششم تصویر نویسی نگارش هفتم صفحه 55 دانلود آهنگ عزیزجان جیگرجان سیما بینا قیمت میز نهار خوری لاکچری کلا سیک دانلوداهنگاحمدسلویادتوجاندلمغرقنمازمکرده آهسن آلمازکیست پرکسی رابکان تلگرام سیستم های مدیریت طولانی شدن مجلس