چاپ استند بنر

استند ایکس بنر چیست؟

استند x (استند ایکس یا استند ایکس بنر)

استند ایکس یا استند  xبنر، سازه ای بسیار سبک برای نمایش هر نوع طرح گرافیکی است. این نوع سازه نمایشگاهی از متداول‌ترین سازه های نمایشگاهی است. سبک بودن، نصب آسان، قابل حمل بودن و راحتی در تعویض آن از جمله مزایای آن است.

از استند ایکس بنر در کنفراس، همایش، رویداد، فروشگاه، رستوارن،لابی و نمایشگاه‌ها بکار گرفته می‌شود که پرکاربردترین نوع چاپ استند ایکس بنر بصورت پلات و لمینت است و با پوشش های مات و براق چاپ و اجرا می‌شوند. استندها در سایزهای مختلفی وجود دارند و قابل تنظیم اندازه نیز هستند.

نصب آسان استند ایکس بنر

استندها با جنس های (متریال) مختلفی ساخته می‌شود که آلومنیوم و پلاستیک از جمله آنهاست. انواع استند متنوعی وجود دارد. نوع استند قابل تغییر اندازه(سایز) از جنس آلومینیوم سبک و یا پلاستیک فشرده بوده که و هم واردتی و هم تولید داخلی و ملی آن در بازار موجود است و به راحتی قابل تغییر اندازه را دارند. استند رومیزی نیز از جنس پلاستیک فشرده بوده و بخاطر سایز کوچک و هزینه کمتر در اداره‌ها و موسسات و… کاربرد دارد و همچنین هزینه آن کم است.

قیمت استند ایکس بنرها متفاوت بوده و جنس و اندازه آن‌ها در قیمت استند تاثیرگذار است.

مرکز چاپ دیجیتال آرادین سعی نموده است تا با انتشار راهنمای چاپ و توضیح سازه نمایشگاهی و محصولات چاپی، مشتریان را در انتخاب بهتر خدمات چاپی مورد نظر خود راهنمایی کند.


چاپ دیجتال - چاپ افست - سازه نمایشگاهی استند ,ایکس ,قابل ,اندازه ,بوده ,پلاستیک ,استند ایکس ,سازه نمایشگاهی ,فشرده بوده ,قیمت استند ,تغییر اندازه ,قابل تغییر اندازه

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه کتاب آرکان سراج خاطرات نیایش و یاسمین درخواستی ها | دانلود فیلم و اهنگ ریمیکس با لینک مستقیم وبسایت تفریحی کـــولـاکــ91 | K o O l A k 9 1 زندگينامه مشاهير ايران و جهان رسانه فيلم gamer19 پاسخ درسهایی از قرآن 30996 جهت بشقاب واسه ماهواره یاه ست اموزش تیمپو وضرب زدن نقاشی درباره استفاده درست از سوخت ها ایاتلگرام طلایی قطع است داستان درباره درست مصرف سوخت برنامه تلگرام های دیانگ تلگرامبرایکامپیوتر انشادرمورددرددل یک موش آزمایشگاهی متن کوتاه دانلود تلگرام طلايي براي اندرويد2.3.6